Hiv testi süresi kargaşası işi içinden cıkmaz hale sokuyor hocam testlerim:

Hiv testi süresi kargaşası işi içinden cıkmaz hale sokuyor hocam testlerim 1 3 4 6ncı aylarda p24 combo negatif 125.gün hiv pcr negatif 221.gun antihiv negatf bir doltor 6 ayı savunuyor bir digeri 1yılı labartvarlar 3 ayı sitedeli yazlar 3 ayı kimi who nun süreyi 42güne indrdgni hangsi dogrudur?tsk

Tahlil.com Cevabı : İşiniz zor sizin, psikolojiniz bozulmuş anlaşılan.Psikolojik destek almanız en doğru olan, aşağıda bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.HIV KORKUSU NEDİR?

c********* :

hocam arkadaşa ben de katılıyorum hıv testi süresi tam bi kargaşa da who kasım 2012 açıklamasında süreyi antikor testleri için 42 ye indirdiği söyleniyor ama kimi 90 kimi hala 6 ayı 1 yılı savunanlar var bu belirsizlik insanları fobi ye sokuyo haliyle misal 1 yıl nasıl beklenir kanser olur insan kimi doktorlar kendilerini güncellemiyorlar cefasını biz çekiyoruz lütfen bi açıklık getirin hıv uzmanınız son süre için ne diyor hocam tşk ederim

Cevap:

Sizin gibi HIV fobisi olan ziyaretçilerimize en kısa sürede bu korkudan kurtulmaları için psikiatrik destek almalarını öneriyoruz.gerekli gereksiz ayrıntılarla kafanızı karıştırmayın, testin zamanı 45. gün, 60. gün veya 90. gün. Bırakın bu ayrıntıları doktorunuz düşünsün, Hıv yönünden de mutlaka bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışın, hangi sürede ve hangi testi yaptıracağınıza dair en doğru bilgiyi verecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.