Ben taylanda bir rus ile korunmasız ilişkiye girdim olayın heyecanı ile geldikten sonra birden bire bogazım sisti lenf bezlerim sisti kolumun kenarında morluk cıktı?

Ben taylanda bir rus ile korunmasız ilişkiye girdim olayın heyecanı ile geldikten sonra birden bire bogazım sisti lenf bezlerim sisti kolumun kenarında morluk cıktı ilişkiden bir ay sonra eliza yaptırdım negatif cıktı 3 ay diyolarlar eşimle birlikte oldum ona da bulastırmısmıyım diye cok korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı : HIV PCR testi yaptırabilirsiniz.28. günden itibaren PCR testinin virüsü saptama duyarlılığı %98-100 gibi yüksek oranlardadır.Ancak HIV yanında, Hepatit B ve Hepatit C gibi enfeksiyon etkenlerine karşı da test yaptırmanız anlamlı olacaktır.Unutmayın ki sadece HIV cinsel temasla bulaşmamakktadır.Bunun yanında bel soğukluğu,üretrit ve frengi gibi diğer enfeksiyonları da unutmayalım.Bence kafanızı rahatlatmak istiyorsanız, bir üroloji uzmanına gidip danışın