Vakumlu iğnelerle kal tahlili için kan almışlardı. Başkasının iğnesini kullanmış mııdr diye içimi kurtlar kemiriyor. Bunun sonucunda 93 gün içinde 6 defa anti hıv testi yaptırdım. Sonuçalar negatif çıktı?

Vakumlu iğnelerle kal tahlili için kan almışlardı. Başkasının iğnesini kullanmış mııdr diye içimi kurtlar kemiriyor. Bunun sonucunda 93 gün içinde 6 defa anti hıv testi yaptırdım. Sonuçalar negatif çıktı. 93. gün yaptırdığım antı hıv de değer 0 yazıyor, ve negatif diyor, sıfır gibi bir değer olabilir mi. Bir de artık rahat edebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Rahat edebilirsiniz,gereğinden çok telaşa kapılmışsınız