Ben test yaptım evde iki defa pozitif cıktı fakat doktora gidip bana kan tahlilleri verdi ?

Ben test yaptım evde iki defa pozitif cıktı fakat doktora gidip bana kan tahlilleri verdi ama hiç HCG vermemiş neden vermedi kafama takıldı normalde vermiyorlar mı acaba 6 haftalık dedi ama ultrasonla bile bakmadı?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinize baktırmanızı öneririz..