Ben trombositoz hastasıyım bugün değerlerim 900 bin ve üzerinde seyrediyor bazı zamanlarda ölçülemiyor ne yapmalıyım?

Evet bu konu da yardım istemekteyim ben trombositoz hastasıyım bugün degerlerim 900bin ve üzerinde seyrediyor bazı zaman larda ölçülemiyor bile çünkü plt degerleri (xx) (++) gibi işaretler konuyor bende ölçememişler diye deger lendirmekteyim hacettepeden prof OSMAN ÖZCEBE bana HYDREA başladı 3 yıl kullandım 760 kadar düştü 1 aydır HYDREA ilaçı türkiyede bulunmuyor ital edilmiyormuş . şimdi burada yardımınızı beklemekteyim bu ilaçı veya muadilini veya eşdeger ilaçını nasıl temin edebilirim bitkisel destekler bu konuda bana faydalı olurlarmı yaşım 412007 de 1 kalp kirizi gecirdim stet takan dr trombositoz dagılımı oldugunu söyledi dr ben böyle 1 dneyim daha yaşamak istemiyorum ilgili kişiler bana meal yolu ile yardımcı olurlarsa çok seviniriz çocuklarımla beraber SAYGILAR TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun, HYDREA ilacı bulmanızı umut ediyoruz.Sitemizi yurt dışından da takip edenler var, sizin mail adresinizi yayınlıyoruz.Umarız bilgi edinirsiniz.