PLT değerim 145 çıkmış

selamlar sitede emeği geçen herkese tşk ederım.. yas 29 ( bay ) hemogram test sonuclarım plt.145.00 referans aralığı. 150 - 500 mpv.13.00 referans aralığı. 6.0 10.0 pct.0.19 referans aralıgı 0.200 0.500 diger sonuclar normal olmakla bırlıkte yukarda yazmıs olduklarım ne anlama gelıyor ılgılı hekımlerımız cevaplarlarsa sevınırım teşekkur ederım..

Tahlil.com Cevabı : Çok hafifi bir PLT düşüklüğü var.100 ve altına inmedikme endişeye gerek yok

g*********** :

Soru: selamlar sitede emeği geçen herkese tşk ederım.. yas 29 ( bay ) hemogram test sonuclarım mpv.13.00 referans aralığı. 6.0 10.0 pct.0.19 referans aralıgı 0.200 0.500 diger sonuclar normal olmakla bırlıkte yukarda yazmıs olduklarım ne anlama gelıyor ılgılı hekımlerımız cevaplarlarsa sevınırım teşekkur ederım..

Cevap:

SonuçlarındA kayda değer bir sorun yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

g*********** :

Soru: selamlar sitede emeği geçen herkese tşk ederım.. yas 29 ( bay ) hemogram test sonuclarım mpv.13.00 referans aralığı. 6.0 10.0 pct.0.19 referans aralıgı 0.200 0.500 diger sonuclar normal olmakla bırlıkte yukarda yazmıs olduklarım ne anlama gelıyor ılgılı hekımlerımız cevaplarlarsa sevınırım teşekkur ederım..

Cevap:

Sonuçlarında kayda değer bir sorun yok.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair deyaylı bilgi, benzer soru ve cevaplar bulunmaktahttp://tahlil.com/hemogram-kan-tahlilindeki-kisaltmalarin-anlamlari

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.