Ben ve sevgilim surtunme yoluyla iliski yasadik

Ben be sevgilim surtunme yoluyla iliski yasadik Benin ustumde ilk camasir be pantolon vardi sevgilimde bez gibi pantolon vardi temas ettik o cok az bosaldi Benin bolgem nemliydi sizce hamile miyim bide Benim kasiklarm karnim ağrıyor

Tahlil.com Cevabı : Hayır, anlattığınız şekilde hamilelik riski yoktur..