19 temmuzda idrar testi yaptım negatif çıktı ertesi gün hstalandığımı gördüm

17yşındyım 2temmuzda sevgilimle sürtünme ilişkisi oldu ve üzerimizde kıyafet yoktu gecen ay 11hazirnda adet oldum ve bu ay 19temmuzda idrar testi yaptım negatif çıktı ertesi gün hstalandığımı gördüm yerleşme kanaması olabilir diye çok korkup hstnye gittim kan testi yptrdm snuç 0.1 çıktı hamilemiym

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatiftir...

n********* :

Merhabalar bugün beta hcg yaptırdım sonuç kısmında 1,20 referans kısmında 0.2 diyor? geçen haftada gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı?

Cevap:

Test sonuçlarınız hamileliğin olmadığı yönünde. Sonucunuz tekrar negatif çıkmış.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.