Ben vize alacağım ve benden kah tahlili yani elisa testi istediler

en vize alacağım ve benden kah tahlili yani elisa testi istediler sonuçlar aşağıdaki gibi vize alırken bir problem çıkar mı? Elisa - Torch Elisa                 HBsAg    0.20 Negatif        ) Anti HBs +    70.72 Pozitif     Anti HCV    0.09 Negatif     Anti HIV    0.16 Negatif

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem görünmüyor..