HBs Ag 0,47 (Non R.), Anti HBs 191.9 (Reaction), Anti HBs lgG 0,54 ?

HBs Ag 0,47 (Non R.), Anti HBs 191.9 (Reaction), Anti HBs lgG 0,54 (Reaction), Anti HCV 0,06 (Non R.), Anti HİV 0,19 (Non R.), VDRL-RPR - Negative Lutfen yorumlarmisiniz.Supheli iliskiden 2 ay sonra.Bir ay once iki hafta boyunca ishal vardi.Yedigim birseyden mikrop kapmisim dedi dok

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.