Ben yaklaşık 1 aydır 4 kez erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadım

Ben yaklaşık 1 aydır 4 kez erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadım. genelde vajinama yakın yere boşaldı. Ve adetimde 5 günlük gecikme var. Aynı zamanda 20 gun öncesinde 10 tane antibiyotik igne kullandım. Bu iğneler yuzunden gecikme olabilir mi veya hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Her ikisi de  olabilir, gebelik testi yapmanızı öneririz..