Bende akut troid varmış ilk doktora gittiğimde guatrm olduğunu söylemişti

Mrb. Bende akut troid varmış ilk doktora gittiğimde guatrm olduğunu söylemişti ve propycil tableti verdi ultrason sonucunda akut troidimin olduğu anlaşıldı ama doktorum propycil tablete devam etmemi istedi bu durumda antibiyotik kullanmam gerekmiyo mu propycil iltihabı kurutur mu?

Tahlil.com Cevabı : Tiroit iltihabı tedavisi farklıdır, doktorunuzun tedavisine devam ediniz.