kürtajdan sonraki değerim 251,3 patoloji sonucumd a parsiyel mol hidatiform olduğu belirlendi. Kontroller aşamasında 6 ay kadar beklemem söylendi. Ne yapılmalı

Merhabalar hocam. 31 mayıs 2014 te mol gebelik teşhisi ile kürtaj oldum. ondan önceki kan değerimi bilmiyorum söylenmedi. lakin kürtajdan sonraki değerim 251,3 patoloji sonucumd a parsiyel mol hidatiform olduğu belirlendi. bu arada 7+1 gebeydim. bana doktorum kontroller aşamasında 6 ay kadar beklememi söyledi. Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Küretajdan sonraki değerin düşmesinin takip edilmesi gereklidir..