Bende hipotroidi teşhisi konuldu yaklaşık 3 yıldır hipotroidi hastasıyım

ende hipotroidi teşhisi konuldu yaklaşık 3 yıldır hipotroidi hastasıyım bugün yaptırdığım teste göre durumum şu T4 21.1 (Normal Değeri 12-22), TSH 0.64 (Normal Değer 0.27-4.2) sizce ben gerçekten hipotroidi mi yoksa hipertroidi mi hastasıyım lütfen yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız test sonuçlarına göre değerleriniz normal sınırlardadır..