Bende kas seyirmeleri cok var ve bogazim faranjit olmus derimde pullanma ve nerdeyse vucudumdaki tum

Bende kas seyirmeleri cok var ve bogazim faranjit olmus derimde pullanma ve nerdeyse vucudumdaki tum killarim dokuluyor 3 defa anti hiv testi yaptim sonuc 0.09 cikti bir ara diski talili yaptirmistim bakteriyel dizanteri dedi neydendir korkuyorum

Tahlil.com Cevabı :

HIV testi sonuçlarınızı  normal olarak değerlendirdik.
Verdiğiniz bilgilerden ve anlattıklarınızdan HIV Testleri, HIV Enfeksiyonu  ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....