Hocam ne olur cvblayin bogazimda faranjit var ve tuylerim dokuluyor vucudumda pullanma oluyor ve aya

Hocam ne olur cvblayin bogazimda faranjit var ve tuylerim dokuluyor vucudumda pullanma oluyor ve ayak altinda kucuk yaralar oluyor daha once 3 defa anti hiv testi yaptim sonuclar negativ cikti cok korkuyorum bunun sebebi neydendir hocam

Tahlil.com Cevabı :

HIV enfeksiyonu yakalanma  korkusu psikolojinizi bozmuş.
Günümüzde HIV paranoyası ve HIV korkusu   psikiatrik bir  sağlık problemi  olarak kabul ediliyor.
Bu tür benzer  korkuları yaşayan  ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.