Benden 1-2 yaş ufak arkadaşlarım var benden büyük duruyorlar.

İyi Günler. 17 yaşındayım Nisan ayında 18 olacağım. 1.67 boyundayım 57 kiloyum. Benden 1-2 yaş ufak arkadaşlarım var benden büyük duruyorlar. Birilerine yaşımı söylediğimde 'Hadi canım' kelimesi geliyor. Yaşımı göstermemem benim canımı sıkıyor. Herhangi bir öneriniz var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu dert edilecek bir durum değil aksine  iyi bir şey.Yine de endokrinoloji bölümüne danışabilirsin.