hıv le ilgili olarak bazı siteler 6. ayda kontrol edilmeli bakılmalı bazı siteler 3. ayda bakılmalı diyor 3 ay yeter diyenlerde de

hıv le ilgili olarak bazı siteler 6. ayda kontrol edilmeli bakılmalı bazı siteler 3. ayda bakılmalı diyor 3 ay yeter diyenlerde var 6 ayı savunanlarda siz bu konuda ne düşünüyorsunuz lütfen cevaplarmısnız antikor oluşumunu veya testleri neler etkiler acıkca yazarmısnız

Tahlil.com Cevabı :  HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunna ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879