Benim 5.5 aylık erkek oğlumun idrar tahlili sonucu protein negatif

merhaba benim 5.5 aylık erkek oğlumun idrar tahlili sonucu protein negatif, glukoz negatif,keton negatif, ürobilinojen normal, bilirubin negatif, nitrit negatif, mikroskopi 2-3 lökosit görüldü..ayrıca idrar kültürünüde 4 gün sonra alıcam.yorumlarsanız sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde herhangi bir problem görünmüyor.