Benim adet günümü geçeli bugün 5 gün oldu beta hcg sonucum 29,22 çıktı acaba pozitif mi negatif mi?

Benim adet günümü geçeli bugün 5 gün oldu beta hcg sonucum 29,22 çıktı acaba pozitif mi negatif mi???

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamile olabileceğinizi gösteriyor. GebeMatik özelliğimizi kullanarak Beta HCG değerinizi yorumlatabilirsiniz. GebeMatik için tıklayınız.