Beta hcg yaptirdim 67 cikti ne yapmaliyim hamilemiyim.?

 Son adet tarihim 19 nisan normalde 25mayis adet gormem gerekiyor du beta hcg yaptirdim 67 cikti ne yapmaliyim hamilemiyim.? Ayrica ne zaman ultrosona gitmeliyim tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıTahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....