Benim adetim her ay bir gün geri atarak gelirdi?

Selamlar hocam.Benim adetim her ay bir gün geri atarak gelirdi.fakat 2 gündür gecikti.bekim de ve kasıklarımda ağrılar mevcut heyecanalnıp gebelik testi yaptırdım ama tek çizgi çıktı sanırım erken yaptırdım.bundan 1 ay önce iltihap tedavisi gördüm ve geçti.şu anda sadece adet akıntısından farklı olarak beyaz bir akıntı gelmekte sizce???

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına başvurun.Vajen kültürü ve mikroskopisi isteyebilir, akıntının incelenmesi açısından