Benim alanin aminotransferaz(ALT) 10 çıktı yani ordaki değerlere göre sınıra yakın yükseltmem için hangi besinleri almam gerekiyo

 Merhaba benim alanin aminotransferaz(ALT) 10 çıktı yani ordaki değerlere göre sınıra yakın yükseltmem için hangi besinleri almam gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : ALT sonucunuz normal,bunu yükseltmek için hiç bir çaba göstermenize gerek yok