Benim böbreğimde 7 mm taş çıktı ve 2 ay sonra kontrole gidince ultrasyonda taş görülmedi

. Benim böbreğimde 7 mm taş çıktı ve 2 ay sonra kontrole gidince ultrasyonda taş görülmedi ama idrar tahlilinde Eritrosit 5, yassı epitel 4 tane çıktı. Taş düştüğünüde görmedim. Tekrar doktora gitmelemiyim.

Tahlil.com Cevabı : Üroloji uzmanına danışmanızda yarar var.