Benim kan testimde mono ve mono% diye bir şey var mono 0,666 ken mono% 6.8 yüzde normal fakat mono yazan yerin referans aralığı0-0.9 ?

merhabalar benim kan testimde mono ve mono% diye bir şey var mono 0,666 ken mono% 6.8 yüzde normal fakat mono yazan yerin referans aralığı0-0.9 ama bende 0.666 doktor bana normal dedi ama birde size danışayım dedim...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların normal