Benim mıkroalbumın degerlerım 1965,88 bu ne demek oluyor aılede böbrek yetmezlıgı var

 Benim mıkroalbumın degerlerım 1965,88 bu ne demek oluyor aılede böbrek yetmezlıgı var bende suan görülen proteın kaçağı var durumun cıddıyetı nedır sızce

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonucunda, idrar analizinde  protein çıkması normal değildir, Bunun bir çok nedeni olabilir.Nedenlerinin araştırılması, tanı ve tedavisi için Nefroloji bölümüne başvurulması uygun olacaktır.Aşağıda idrar tahlilinde protein çıkmasına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.İdrar tahlilinde idrarda protein görülmesi ne anlama gelir?