Benim oğlum 3.5 yaşında.ateşinin düşmemesinden dolayı doktora götürdüm.akciğer grafisi ve tam kan sayımı yapıldı?

 Benim oğlum 3.5 yaşında.ateşinin düşmemesinden dolayı doktora götürdüm.akciğer grafisi ve tam kan sayımı yapıldı.grafide fazla birşey çıkmadıfakat kan değerleriwbc 25lenfosit 60.4lenfosit 2 14.2monosit 8.4monosit 2 3.1pct 20 vecrp 54.57 çıktıdoktor enfeksiyon kapmış dedi ve 6 gün iğne verdi.ama öksürüğü ve bronşlarının biraz dolu olmasındanmı kaynaklanıyor bu değerlerin yüksek oluşu.yani bronşittenmi kaynaklanıyor.yoksa mikropmu kapmış anlayamadım tam olarak.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Wbc ve crp yüksekliği enfeksiyon bulgusu Tedavi sonrası bu değerlerde düşme olmaliıdır