Benim öğrenmek istediğim konu şu; Total HCG ile Beta HCG arasında bir fark var mı?Yoksa beta HCG yerine Total HCG testi yapılsa bile olur mu?

Benim öğrenmek istediğim konu şu; Total HCG ile Beta HCG arasında bir fark var mı?Yoksa beta HCG yerine Total HCG testi yapılsa bile olur mu? Total HCG'ye bakıldıktan sonra negatif sonuc olsa bile tekrar bir test yapılması gerekir mi? Pazartesi günü yaptırdığım test ;Total HCG referans değerleri ; 0.00 - 6.00 imiş. Benim sonucum ise 0.10... Bu sonucu değerlendirebilir misiniz? Tekrar bir test yaptırmam gerekir mi? Yardımlarınız için teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Her ikisi de anı test, gebelik için kullanılır yaygın olarak.Sonuç negatif yani gebe değilsiniz