İlişkiden 40 gün sonra kanda yapılan beta hcg(total hcg) sonucu <1,20 mIU/ml referans

İlişkiden 40 gün sonra kanda yapılan beta hcg(total hcg) sonucu <1,20 mIU/ml referans 1-10 hafta <1,20>225000 sonuç nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307

t************ :

21 mayısta sürtünmeyle ilişkiye girdim 1 haziranda adat oldum temmuzda adetim gecikince doktora gittim test yaptım negatif çıktı 3 gün sonra çok az miktarda adet oldum ulturasondada bişey yoktu ama ben yine şüpe içerisindeyim adet olmadım hamilemiyim cvp bekliyorum

Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunhttp://tahlil.com/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.