Benim sperm tahlil verilerim şunlardır sonucu söyleyebilirmisiniz Miktar 3,8 Renk : Beyaz opak PH: 8 Likefaksiyon Süresi:2 0?

Benim sperm tahlil verilerim şunlardır sonucu söyleyebilirmisiniz Miktar 3,8 Renk : Beyaz opak PH: 8 Likefaksiyon Süresi:2 0 Sperm sayısı :240 milyon TPSS : 96 Milyon Perhiz Süresi : 6 gün İleri Hızlı Hareketlilik: %22 ileri Yavaş Hareketlilik %18 Yerinde Hareketlilik %6 Hareketliz %54 Morfoloji Normal 30 Baş Anatomisi 24 Kuyruk Anatomisi 18 Mid Piece 10 Akrozom 14 Mix4

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonuçlarında anormallik görülmüyor