Benim troidim yavaş çalışıyor 3 yıldır euthyrox 50 mg kullanıyorum geçen ay yaptırdığım tahlil ve ultrason sonucum normaldi.

 Benim troidim yavaş çalışıyor 3 yıldır euthyrox 50 mg kullanıyorum geçen ay yaptırdığım tahlil ve ultrason sonucum normaldi.Dün Tsh baktırdım sonuç 0.65 ilaca devam etmelimiyim?Yada bu durum normal mi?Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum...birde euthyrox +zolax mg kullandım

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri belirtmemişsiniz, detaylı da bilgi vermemişsiniz.İlaçlar konusunda doktorunuza danışmalısınız.