Hipotiroid hastasıyım en son yaptırdığım tahlil sonuçlarım şöyle:

Hipotiroid hastasıyım en son yaptırdığım tahlil sonuçlarım şöyle serbest t3 ref.değer 1.71-3.71 Sonuç 3.08 T4 REF.DEĞ: 0.7 -1.48 SONUÇ:1.27 TSH .REF.DEĞ.0.35-4.94 SONUÇ 1.07şuan euthyrox 50 mg kullanıyorum sizce ilacımın dozunda değişiklik yapmak gerekirmi yoksa bu değerler normal mi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız iyi gözüküyor, doktorunuzun önerilerine uyun