BENİM TSH DEĞERİM DÜŞÜK BU DURUM HAMİLE KALMAMA ENGELMİ

tsh:0.194 ft3:3.85 ft4: 1.67 ferritin : 54.9 hbs ag: 0.13 TSH ÇİN VERİLEN REFERANS ARALIĞI 0.465-4.680 . BENİM TSH DEĞERİM DÜŞÜK . BU DURUM SORUNMU VE BU DURUM HAMİLE KALMAMA ENGELMİ . YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Tahlil.com Cevabı : Evet TSH değeriniz oldukça düşük. Hamile kalmaya kesin engel olmamakla birlikte eğer bebek düşünüyorsanız öncelikle bir endokrinoloji uzmanına danışıp tedavinizi yaptırmanızı öneririz. Geçmiş olsun.