Benim üre referans 44 iken yüksek olarak 55 çıktı. Anlamı nedir?

Merhabalar hocam ; Benim üre referans 44 iken yüksek olarak 55 çıktı. Kretinin 0.57 ile 1.11 referansındayken normal 1 çıktı idrarımda ise protein +1 lökosit ise düşük çıktı.. Kaşınma şikayetlerim vardı bunu tetkik ettiriyordum. Kronik böbrek yetmezliği olabilir mi bu sonuçlara göre ?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerleriniz kronik böbrek yetmezliğini göstermiyor, ancak nefroloji uzmanına gitmenizi ve muayene olmanızı öneririz..