Benim vücudamdaki kılar incelmeye başladı bunlar tahlil sonuçlarım aspartat aminotr. (ast sgot) 21) (alanin aminotr. (alt) 33) (vitamin b12 479)?

Benim vücudamdaki kılar incelmeye başladı bunlar tahlil sonuçlarım aspartat aminotr. (ast sgot) 21) (alanin aminotr. (alt) 33) (vitamin b12 479) (TSH 1.316) (Serbest T3 2.58) ( SerbestT4 1.08)

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz