Bes gun once bhcg yaptırdım 20.97 çıktı sizce gebe miyim?

Mrb iiyi akşamlar ben size bi soru soracam lütfen kusura bakmayın ben bes gun once bhcg yaptırdım 20.97 çıktı bugün tekrar yaptım 20 çıktı sizce gebe miyim doktor bir hafta bekle tekrar yap dedi ama benim aklım karmakarışık oldu ben hamile miym dglmi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik yeni oluşmaya başlamış, doktorunuz bir hafta sonra tekrar kan isteme sebebi kan değerinizin yüselip yükselmediğini görmek.