Bu değer 4 hafta için fazla mı? İkiz gebelikten söz edebilir miyiz? ve Boş gebelikte kese ve hcg yukselir mi?

Son adetim 28 eylüldü. Fakat geç döllenme olabileceğini ve 4+3 hamile olduğumu söylüor doktorum . İlk beta hcg 215.9 idi. Şimdi ise 10194.99. Bu değer 4 hafta için fazla mı? İkiz gebelikten söz edebilir miyiz? ve Boş gebelikte kese ve hcg yukselir mi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz ultrasonda bakarak gebeliğinizin( tekmi, ikizmi) durumu hakkında bilgi verebilir.