Beta 19.42 çıktı hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz henüz kesin bir şey söylemez için yeterli yükseklikte değil. Adet gecikmesi yaşıyorsanız bir süre sonra gebelik testini tekrarlatmanızı öneriyoruz.

H************* :

Ben adetim in üzerinden 1 gün geçtiğinde beta hcg testi yaptırmıştım 61.98 çıkmıştı 2 gün sonra doktorum tekrar yaptırmak dedi ve yaptırdım sonuç 121.98 çıktı bir aksilik yok değil mi endiseleniyorum geçen hafta yaptırmıştım bu testleri bu hafta yükselmişmidir

Cevap:

Testi 2 gün ara ile yaptı iseniz artış normal görünmektedir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

a************* :

Beta 40.87 çıktı hamilemiyim?

Cevap:

Değeriniz hamilelik demek için henüz düşük, 2-3 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.