Beta 689.6 kaç haftalık olduğunu öğrenmek istiyorum ve ultrasonda görebilirmiyim

son adet 02.07.2014 iki ay evvel düşük yaptım adetim 8 gün geçti idrarda negatif çıktı ultrasondada çıkmadı. dr. kan testi istedi ve beta hcg 89.1 çıktı gebelik var dedi 2 gün arayla beta tekrarı yaptım bugun 6. gün ve beta 689.6 kaç haftalık olduğunu öğrenmek istiyorum ve ultrasonda görebilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Haftanızı öğrenmek için sitemizdeki Gebematik'i kullanabilirsiniz, ortalama 5 haftadan itibaren ultrasonda kese görülebilir..