Beta bcg testim 618 çıktı ama gebelik kesesini göremedik bu degerde göremememiz normal midir..

merhabalar hocam beta bcg testim 618 çıktı ama gebelik kesesini göremedik bu degerde göremememiz normalmidir.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi ortalama 5. haftadan sonra görülebilir..

g********** :

merhabalar öncelikle şunu sormak istiyorum fsh ım 9.93 bu benim zaman kaybetmeden gebe kalmam gerektiği anlamına mı geliyor?

Cevap:

Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.

Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

t****** :

hocam hcg 705 progesteron 3.3 çıktı bu 2 gün aralıklarla 3. testim ilki hcg 517 ikinci 617 son tahlilde hcg 705 progesteron 3.3 çıktı yaşım 30 sizce normal mi

Cevap:

Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.

Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.