Beta değer 0,22 çıktı. Sizce hamilelik olabilir mi?

merhaba hocam adetime 1 hafta kala kahverengi akıntım geliyor bugün adet olmam gerek ama henüz olmadım göbeğimden aşağıya bir çizgi oluştu ve kasıklarımda batmalar var 3 gün önce kan testi yaptırdım beta değer 0,22 çıktı.Sizce hamilelik olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatifken hamilelikten söz edemeyiz.