Beta-HCG 0,100 sonuçlarım böyle çıktı hamile miyim ?

Tetkik Adı Sonuç Faz Adı Referans Aralığı Birimi Beta-HCG 0,100 sonuçlarım böyle çıktı hamilemiyim ? gebelik testi yaptırmıştım

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile değilsiniz.Testiniz negatif çıkmış.

k********* :

homon testi ve beta hscg yaptırdım. Beta hCG 1.8 çıktı. Estradiol 60,1 pg/ml. FSH 5,6 IU/L. Lüteinleştiren hormon 22,8 IU/L. bu değerleri yorumlarmısınız. beta hcg ye göre de hamilemiyim...

Cevap:

Hamilelik yok

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.