Beta hcg testi bulunan değer 31238,28. referan aralığı < 4

eta hcg testi bulunan değer 31238,28. referan aralığı < 4.pazartesi de dr dan randevu aldım .ama cevaplarsanız sevinirim.ne kadarlık aşağı yukarı acaba

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik bulgusu

c************ :

ilginiz için çok teşekkür ederim.Peki tahmini olarak değerlere göre bakarsanız nekadarlık olabilir .en son 29 aralık da kısa sadece 2-3 günlük bir kanamam oldu ondan önce 2 aralıkta regl oldum..gebelik testi bulunan değerlerim 31238.28 referans aralığı >4.teşekkürler tekrardan.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.