Beta HCG 0.39 çıktı ama adet tarihim 2 gün geçti testi yaptıralı 5 gün oldu ve antibiyotik kullanıyorum

 Beta HCG  0.39 çıktı ama adet tarihim 2 gün geçti testi yaptıralı 5 gün oldu ve antibiyotik kullanıyorum acaba antibiyotikten dolayımı gecikti normalde çok düzenli günü gününe adet görürdüm gebeysem bilgi verirmisiniz antibiyotik kullanıyorum çokk korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif, gebelik yok.Antibiyotik kullanımı da gebelik testi sonucuna etki etmez.