Beta hcg testim 67.18 çıktı adetm 10 gün gecikti kadın doğuma gittm rahim duvarımın kalınlaştığını söylemişti.Dün regl oldum.

 İnanın bütün gece uyumadım lütfen bana cevp vern dün yazmıştım beta hcg testim 67.18 çıktı adetm 10 gün gecikti kadın doğuma gittm rahim duvarımın kalınlaştığını söylemişti ve tekrar kan testi istemişti ama dün akşam regl oldum bunun düşükle felan alakası varmıdır ilk çocğmdada adt olmştm

Tahlil.com Cevabı : Her ne kadar Beta HCG değeriniz yüksek olsa da regl olmanız, sağlıklı bir gebelik olmadığını göstermekte.Kimyasal gebelik de geçiriyor olabilirsiniz.