Beta-hcg 11.06 çıktı kaç haftalık hamileyim hocam

eta-hcg 11.06 çıktı kaç haftalık hamileyim hocam

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamilelik var demek için çok düşük, birkaç gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..

r********* :

Ben suanda 7haftalik gebeyim bundan 5gun once her zamankinden farkli bir akintim oldu ya da bana oyle geldi lekelememi diye suphelndm kan uyusmazligi sorunm oldugu icin. Ama sonra tekrar tekrar kontrol ettim hersy normaldi. ne zaman indreckt coombs testi yapsam sonuc dogru cikar.

Cevap:

İlk gebelik ise acele etmenize gerek yoktur, doktorunuz gereken zamanda tetkiki isteyecektir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.