Beta hcg 1.20 çıktı ayrıca bugün idrar testi de negatif çıktı gebelik ihtimali nedir?

merhabalar doktor bey bugün adetimin 28. günü ve 15 gün önce yaşadığım ilişkiden dolayı iki gün önce kan testi yaptırdım beta hcg 1.20 çıktı ayrıca bugün idrar testi de negatif çıktı gebelik ihtimali nedir?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olur ise testleri tekrarlamanızı öneririz..