beta HCG 1.20 hamilemiyim?

10eylulde adet oldum eylül ayında ilk kez ilişkiye girdim ve ella hapı kullandım. 10ekimde adet gordum. 17ekimde geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdim karnima ve bacagima doğru olan bosalma oldu, peçete ile silerken bulastirmis olabilir miyim diye çok korkuyorum ama adetim de nerdeyse yeni bitmişti. Önceki ay ella kullandığım icin bu sefer kullanamadim ve acil korunma yöntemi olarak (korktugumicin) internetten baktığım bi bilgiyi yaptim. İliskiden bir ila bir buçuk gün sonra 12saat arayla dörder doğum kontrol hapı(microgynon) toplam 8tane içtim. 21ekimde prezervatif ile ilişkiye girdim. 24ekimin gecesi(hesaplamama gore yumurtlama günü) sabaha doğru kasiklarim ağrımaya başladı ve kahverengi leke şeklinde kanama oldu beş altı saat sonra normal adet kanamasına döndü iki buçuk gün sürdü ve dort beş ped degistirdim. Fakat yerleşme kanaması olabilir mi diye de korktum. Bir gün sonra doktora gittim. İki kere adet oldum diye ultasonda baktı sonra hormanel bir şey var mı diye kan testi yapıldı. Kan testinde, beta HCG 1.20 mIU/mL, TSH 1.1721, serbest t3 2.75, serbest t4 1.01, prolaktin 23.34, FSH 3.63 hormanel bisey yok dedi ve çeşitli ilaçlar verdi düzene girmesi için bitaneside doğum kontol hapı şimdi 13gundur kullanıyorum ama çok korkuyorum sizce hamile miyim, tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz kan testinizi yapmış ve negatif sonuç görülmüş hamile olsaydınız sonucunuza ufak yükselme görülürdü. Adet görmeniz de hamilelik şüphenizi ortadan kaldırmış.