Beta hcg 2 gün önce 1,20 yani negatif çıktı. Bu kanama üstüne görme olabilir mi? Bu kadar erken gelmesi reglimin normal mi?

Merhaba adetime daha 1 hafta var 30 günde bir adet görürüm genelde fakat 24. Günde reglim geldi pembe renkli beta hcg 2 gün önce 1,20 yani negatif çıktı. Bu kanama üstüne görme olabilir mi? Bu kadar erken gelmesi reglimin normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz erken gelmiş olabilir. Üstüne görme ve adet kanamasını ayırt etmek için tıklayınız.