Merhaba beta hcg test sonucum 114.7 bu sonuca göre hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Evet hamilelik görünüyor, ancak beta HCG değerinin takip edilmesi ve ultrason ile doğrulanması gereklidir..

a*********** :

Geçen ay surtme iliskimiz oldu zevk suyu degdi bihadta snra adetini gordu bu ayda adetinin gununden 8.gun snra gordu adeti 5gun bugun hala devam ediyo adeti ilk adetindn snra iki hafta snra idrar testi yaptik negatif cikmisti daha hamilelik soz konusu varmidi iki kere adetini oldu arkadaşım

Cevap:

Hamilelik görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

a************** :

Merhaba beta hcg değerim adetim geçtikten iki gün sonra 24.34 çıktı 4 gün sonra 60.54 acaba hamilemiyim.

Cevap:

Değeriniz hamileliği düşündürüyor ancak bir şey söylemek için henüz erken. Ultrason muayenesinde çok daha net sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.